Skip to main content

Fórum 2024

28. února – 1. března 2024

Praha, Na Žertvách 23

Hlavní téma

Bůh byl v moderní západní kultuře nahrazen lidským já. Žijeme v době, kdy je veškerá realita vnímána především jako zrcadlo, kdy je ideálem sebe-realizace, sebe-poznání, introspekce či sebe-láska. Přesto se zdá, že se lidské já pod vahou tohoto nároku hroutí, že se bez identity ukotvené v Bohu, společném příběhu a komunitě lidské já ztrácí v posedlosti sebou samým a ztrátě smyslu. Jaké evangelium můžeme jako křesťané přinášet v narcistní kultuře, jejíž vliv se nevyhýbá ani nám? Co se děje s člověkem a jakou odpověď můžeme nabídnout?

Hlavní řečník

Andrew Fellows

Andrew Fellows je v současnosti jedním z nejoriginálnějších a nejinspirativnějších křesťanských myslitelů ve Velké Británii, který reflektuje posuny v západní kultuře a hledá cesty k reformě církve tam, kde jsme zapomněli, kým jsme a kde se Kristus vytratil z centra naší víry.

Účastnický poplatek

Účastníci

700 Kč

při on-line registraci a platbě do 31. 10. 2023

Účastníci

850 Kč

při on-line registraci a platbě do 22. 12. 2023

Účastníci

950 Kč

při on-line registraci a platbě do 20. 02. 2024

Vystavovatelé a prodejci

1 100 Kč

nezávisle na datu přihlášení

Studenti a členové ČEA

700 Kč

nezávisle na datu přihlášení,
podmínkou slevy pro členy ČEA jsou zaplacené čl. příspěvky za roky 2022-2023, za kolektivní členy max. 2 zástupci 

Registrace na místě

1 100 Kč

na místě bude možno koupit vstup na jednotlivé dny nebo bloky

Překlad

Ne každý umí anglicky. Proto pro programy v anglickém jazyce zajišťujeme překlad, takže o nic důležitého nepřijdete. Pouze network Cross-Cultural Mission Network je celý veden v angličtině bez překladu.

Neformální setkání

Mnohé důležité věci se odehrávají nejen během vyučování, ale i o přestávkách. K rozhovoru mezi programy můžete využít kavárnu Fóra.

Ubytování a  strava 

V blízkosti konání je mnoho příležitostí k posezení a společnému jídlu. Domluvte se a vyražte společně na oběd či večeři a využijte čas ke sdílení a povzbuzení. Společné jídlo ani nocleh nejsou zajišťovány.

Parkování

Využijte veřejných parkovacích míst v okolí nebo použijte záchytných parkovišť, ze kterých přijedete dopravními prostředky MHD. Přímo v okolí Fóra je možnost placených parkovišť, počítejte však s tím, že tato parkoviště jsou často zaplněna.