Skip to main content
Naplánovaná událost Network - Služba dětem 6 až 15 let a jejich vedoucím Networky

Vize networku

Vzájemná inspirace a vytvoření navzájem se podporující komunity

Cílová skupina networku

Hlavní vedoucí (jejich zástupci) dětských organizací a církví

Vedoucí networku

Daniel Jokl

Téma I. bloku:

Evaluace činnosti organizace (Jaroslav „Vojta“ Hynek)

Bez evaluace není evoluce a proto pak musí přijít revoluce… a ta není moc oblíbená, no ona ani ta evoluce… Proto se seznámíme s různými možnostmi a nástroji jak získat zpětnou vazbu o všem, co se v organizaci děje a jak z ní čerpat inspiraci pro inovace a zlepšování kvality všech procesů. Jednak řídících a podpůrných, ale také hlavního procesu – tedy u většiny z nás práci s dětmi a mládeží. Hodnocení kvality organizace děláme možná nevědomě, přirozeně, určitě všichni, ale existují nástroje, které nám mohou přinést konkrétní náměty pro naše strategické plány rozvoje. Žádné řeči, vyzkoušeno, ověřeno, funguje to!

Téma II. bloku: 

Společný rozhovor (moderuje Daniel Jokl)

Zkusíme najít nějaké průniky spolupráce mezi křesť. organizacemi pracujícími s dětmi? Nebo zůstaneme solitéry s vlastním okruhem podporovatelů? Abychom mohli společně hledat, nejdříve si nastíníme, kam každá organizace v letošním roce směřuje. V čem si můžeme navzájem pomoci? Jaké materiály si navzájem můžeme poskytnout? Nebo, co společného nám chybí a pokusíme se to hledat společně? Za pokus to stojí!

Tento network probíhá pouze ve čtvrtek 29. 2. Účastníci tohoto networku si následující den mohou vybrat z nabídky ostatních networků.

Vedoucí networku

Řečníci networku